Luottamushenkilöt

Veli-Matti Laitinen, kunnanvaltuutettu, kunnanhallituksen 1.varapuheenjohtaja, Investointityöryhmän jäsen

Yhteystiedot:

veli-matti.laitinen(at)vihti.fi

Terhi Mattila, kunnanvaltuutettu, sivistyslautakunnan varapuheenjohtaja, kunnanhallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

terhi.mattila@nullvihti.fi
045-6326732

Antti Jokinen, kunnanvaltuutettu, kunnanvaltuuston 1. varapuheenjohtaja

Yhteystiedot:

antti.jokinen@nullvihti.fi

Tiina Haapala, kunnanvaltuutettu, kunnanhallituksen jäsen, Karviaisen hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

tiina.haapala@nullvihti.fi

Jarno Örnberg, kunnanvaltuutettu,ympäristölautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

jarno-ornberg@nulloutlook.com

Pasi Salonen, kunnanvaltuutettu, keskusvaalilautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

040 544 6147
pasi.salonen(at)vihti.fi

Noora Jussila, kunnanvaltuutettu, elinvoimalautakunnan jäsen, sivistysltk ja Hiiden Opiston varajäsen

Yhteystiedot:

noora.jussila@nullvihti.fi

Samppa Granlund, kunnanvaltuutettu, elinvoimalautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

samppa.granlund@nullvihti.fi

Anita Lehikoinen, 1. varavaltuutettu, hyvinvointilautakunnan jäsen, ilmastostrategian työryhmä, Karviaisen yhtymäjaoksen jäsen, Karviaisen hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

anita.lehikoinen@nullvihti.fi,
anita.lehikoinen1@gmail.com

Kari Rastas, 2.varavaltuutettu, tarkastuslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

kari.rastas@nullvihti.fi

Ville Kotiranta, varavaltuutettu, Kiint.toim. uskottumies

Lasten-ja nuorten lautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

ville.kotiranta@nullvihti.fi

Tuija Hyvönen, varavaltuutettu, Kaarikeskuksen hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

tuija.hyvonen@nullvihti.fi

Mikko Puhakainen, varavaltuutettu, sivistyslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

mikko.puhakainen@nullvihti.fi

Mikko Tsutsunen, varavaltuutettu, hyvinvointilautakunnan jäsen, Hiiden Opiston johtokunnan jäsen,HUS valtuuston varajäsen

Yhteystiedot:

mikko.tsutsunen@nullvihti.fi
p.044-7104819